Big treasure heniwo Big Treasure Heniwo

Rico Big Treasure Heniwo’s

Show Datum Uitslag Keurmeester Klasse
Dogshow ILT- Oer-Erkenschwick (DE) 18 september 2022

1 st Uitmuntend
JCAC
Beste Reu
BOS

en Beste Jeugdhond

1 st in de koppelklas

Mevr Heather Cox (IRL) Jeugd
ISTC Dogshow Goch (DE) 4 september 2022 1 th Mevr. Sabine Rauhut (DE) Koppelklas
ISTC Dogshow Goch (DE) 4 september 2022 2 th  Uitmuntend Res. JCAC -VDH Mevr. Sabine Rauhut (DE) Jeugd
ISTC Dogshow Goch (DE) 3 september 2022 2 th dhr. Willi Gullux (DE)

Koppelklas

ISTC Dogshow Goch (DE) 3 september 2022 3 th Uitmuntend dhr. Willi Gullux (DE) Jeugd
Internationale Dog Show Rotterdam 28 augustus 2022 3 th Zeer Goed Dhr Hildeward Hoenderken (NL) Jeugd
Internationale Dog Show Rotterdam 27 augustus 2022 4 th Zeer Goed Dhr. Gunnar Nymann (DK) Jeugd
CAC Dogshow VK Oer-Erkenschwick (DE) 21 augustus 2022 1 th Maria Walter (DE) Fokkersgroep
CAC Dogshow VK Oer-Erkenschwick (DE) 21 augustus 2022 2 th Maria Walter (DE) Koppelklas
CAC Dogshow VK Oer-Erkenschwick (DE) 21 augustus 2022 2 th Uitmuntend
res. JCAC
Csaba Zsolt Lokodi (RO) jeugd

VerbandSieger Dogshow VK Oer-Erkenschwick (DE) 20 augustus 2022 1 th Csaba Zsolt Lokodi (RO) Fokkersgroep
VerbandSieger Dogshow VK Oer-Erkenschwick (DE) 20 augustus 2022 3 th Csaba Zsolt Lokodi (RO) Koppelklas
VerbandSieger Dogshow VK Oer-Erkenschwick (DE) 20 augustus 2022

1 th. Uitmuntend
JCAC 
Beste Jeugd Reu

Verband Jugend Sieger

Maria Walter (DE) Jeugd
KCM EGCN Apeldoorn 7 augustus 2022 3 th (van de 8) Hildeward Hoenderken (NL) Koppelklas
KCM EGCN Apeldoorn 7 augustus 2022 2 th Uitmuntend Frode Jevne (NO) Jeugd 
Fruhjarssieger
Dortmund (DE)
29 mei 2022 2 th Veelbelovend Mevr. Angelika Trux (DE) Puppy 
Vdh Europasieger Dogshow Dortmund (DE) 28 mei 2022 2 th Veelbelovend
 
Dhr Michael Leonard (IRL) Puppy 
Dogshow Rijnland 27 maart 2022 2 th. Veelbelovend Mevrouw Ineke Zwaartman-Pinster (NL) Jongste puppy 
Internationale Dogshow Lingen (DE) 14 mei 2022

1 th. Veelbelovend
Beste puppy reu

1 th.
Koppelklas

Mevrouw Karin Voge (DE)

Puppy 

 

Elena Big Treasure Heniwo’s

Show Datum Uitslag Keurmeester Klasse
 
Dogshow ILT- Oer-Erkenschwick (DE)
18 september 2022

1 st Uitmuntend

JCAC

1 st in de Koppelklas

Mevr Heather Cox (IRL)

Jeugd

ISTC Dogshow Goch (DE) 4 september 2022 1 th Mevr. Sabine Rauhut (DE)

Koppelklas

ISTC Dogshow Goch (DE) 4 september 2022

1 th
Uitmuntend
JCAC

Beste Teef

BOB

Landesjugendsieger

Op een leeftijd van 10 maanden oud nu ook:

Duits Jeugdkampioen

Mevr. Sabine Rauhut (DE)

Jeugd

ISTC Dogshow Goch (DE) 3 september 2022 2 th dhr. Willi Gullux (DE)

Koppelklas

ISTC Dogshow Goch (DE) 3 september 2022

1 th uitmuntend
JCAC

Beste Teef
Club Jugend Siegerin

dhr. Willi Gullux (DE)

Jeugd


Internationale Dog Show Rotterdam (NL) 28 augustus 2022 2 th Zeer Goed Dhr Hildeward Hoenderken (NL)

jeugd

Internationale Dog Show Rotterdam (NL) 27 augustus 2022 2 th Uitmuntend Dhr. Gunnar Nymann (DK)

jeugd

CAC Dogshow VK Oer-Erkenschwick (DE) 21 augustus 2022 1 th Maria Walter (DE)

Fokkersgroep

CAC Dogshow VK Oer-Erkenschwick (DE) 21 augustus 2022 2 th Maria Walter (DE) Koppelklas
CAC Dogshow VK Oer-Erkenschwick (DE) 21 augustus 2022

1 th , uitmuntend

Beste jeugd teef
JCAC
Beste Teef
BOS

Csaba Zsolt Lokodi (RO) Jeugd
VerbandSieger Dogshow VK Oer-Erkenschwick (DE) 20 augustus 2022 1 th Csaba Zsolt Lokodi (RO) Fokkersgroep
VerbandSieger Dogshow VK Oer-Erkenschwick (DE) 20 augustus 2022 3 th Csaba Zsolt Lokodi (RO) Koppelklas
VerbandSieger Dogshow VK Oer-Erkenschwick (DE) 20 augustus 2022 Jugend BEST in Show 1 !! Maria Walter (DE) Best in Show Jeugd
VerbandSieger Dogshow VK Oer-Erkenschwick (DE) 20 augustus 2022

1 th , uitmuntend JCAC
Beste Jeugd Teef
Beste Teef
BOS

Verband Jugend Sieger

Maria Walter (DE) Jeugd
KCM EGCN Apeldoorn 7 augustus 2022 3 th (van de 8) Hildeward Hoenderken (NL) Koppel
KCM EGCN Apeldoorn 7 augustus 2022

1 th. Uitmuntend

JCAC 

Frode Jevne (NO) Jeugd
Fruhjarssieger
Dortmund (DE)
29 mei 2022

1th Veelbelovend

Beste Puppy teef

Mevr. Angelika Trux (DE) Puppy
Vdh Europasieger Dogshow Dortmund (DE) 28 mei 2022

1th Veelbelovend

Beste Puppy teef

Dhr Michael Leonard (IRL) Puppy 
Dogshow Rijnland 27 maart 2022 1 th. Veelbelovend
Beste jongste puppy teef
Mevrouw Ineke Zwaartman-Pinster (NL) Jongste puppy
Internationale Dogshow Lingen (DE) 14 mei 2022

1 th. Veelbelovend
Beste puppy teef

1 th.
Koppelklas

Mevrouw Karin Voge (DE)

Puppy

 

Edward Big Treasure Heniwo’s

Show Datum Uitslag Keurmeester Klasse
Benelux Winner Groningen (NL) 3 maart 2019 4 th. Uitmuntend  Dhr. Sebastian Harnik (PL) Champion
Peerd van Ome Loeks Dog Show Groningen (NL) 1 maart 2019

2 th. Uitmuntend

Res. CACIB

Dhr. Ranier jacobs (DE) Champion
Kerst show Venray 22 december 2018 3 th. Uitmuntend Mevr. E.J. Weijenborg-Weggemans (NL) Champion
Internationale Ausstellung 18 november 2018 3th uitmuntend. Luis Pinto Teixeira (P) Champion
Bundssieger Ausstellung 17 november 2018

2th uitmuntend res.CAC is een volle CAC.

Edward is nu German Champion VDH !!!

Mr. David Flynn (IRL) champion
IDS Maastricht 30 september 2018 1 th. Exc. Mr. Frank van Tatenhove (NL) Intermedia
IDS Maastricht 29 september 2018

1 th. Exc. Res.CAC  , CACIB

Mrs. S.S. Adramitli (GR)

Intermedia

Cac Cloppenburg (D) 23 september 2018

2 th Exc Res.CaC

1 th. Koppelklas BIS

2 th. Fokkersgroep

Mrs.Olga Sinko (SLO)

Intermedia

 

Cac Cloppenburg (D) 22 september 2018

1 th. CaC Beste Reu

Hiermee is hij nu VK DUITS KAMPIOEN

2 th. Koppelklas

1 th. Fokkersgroep BIS

 

Mr. Stefan Sinko (SLO) Intermedia
CAC Von Thun en-Sieger Show Hamm (D) 16 september 2018

1 th. Exc. CaC , Beste Reu , BOB en Beste Reu Von Thun en-Sieger

Best in Show 1

2 th. Koppelklas

1 th. Fokkersgroep BIS

Mrs. Hana Ahrens (A) Intermedia
Herbst Sieger Show Hamm(D) 15 september 2018

1 th. Exc. CaC , Beste Reu , BOS, Herbst-Sieger 2018

1 th Koppelklas BIS

2 th Fokkersgroep

Mr. R. Jacobs (D) Intermedia
Internationale Dogshow Kassel (DE) 10 december 2017 1 th EXC CAC Res.CACIB = Volle CACIB Mr. Holger Hofmann (DE) Intermedia 
Nationale Dogshow Kassel (DE) 9 december 2017

1   th. EXC. CAC , Beste Reu ,BOB

Mrs. Linda Reinelt-Gebauer (DE) Intermedia
CAC Hockendorf (DE) 18 november 2017

1 th. EXC CAC

Mr.Gūnther Ehrenreich (Austria) Intermedia
Dogshow Bleiswijk (NL) 5 november 2017

1 th EXC Res.CACIB

Mrs. V.M. Soleckyj Szpinar (PL) Intermedia
Dogshow Bleiswijk (NL) 4 november 2017

2 th EXC

Mr. J. Luscott (UK) Intermedia
KCM clubmatch STCN 29 oktober 2017

4 th EXC

Mr. Hans Hilverda (NL) Intermedia
CAC show te Cloppenburg (DE) 24 september 2017

1 th. EXC. CAC , Beste Reu

Mrs. Gerda Kastl (DE) Intermedia
CAC show te Cloppenburg (DE) 23 september 2017

1 th. EXC. CAC , Beste Reu

Mrs. Linda Reinelt-Gebauer (DE) Intermedia
CAC en Landessieger Niedersachsen (DE) 27 augustus 2017

1 th. EXC. CAC , Beste Reu , BOB en Landessieger Niedersachsen

Mrs.Hana Ahrens (A) Intermedia
CAC/LS Isernhagen (DE) 26 augustus 2017

1 th. EXC. CAC

Mr. Rob Douma (NL) Intermedia
Landessieger ausstellung NRW (VK-DE) 13 augustus 2017

1 th. EXC. CAC , Beste Reu , BOS en Landessieger NRW (VK-DE)

Mrs. Sabina Chiesa_Folbrecht (BG) Intermedia
Dogshow Landesgruppe Nordrhein-Westfalen (DE) 12 augustus 2017

1 th. EXC. CAC

Mrs. Irene Hess (DE) Intermedia
Int. Dogshow Rotterdam (NL) 29 juli 2017

1 th. EXC.

NU:

NEDERLANDS JEUGD KAMPIOEN

Mrs. Tineke Pillement-Heijden (NL) Junior 
Limburgia Hondenshow Echt (NL) 2 juli 2017

2 th EXC.

Mrs Rita Reyniers(B) Junior
Landessieger Bremen-Weser-Ems 2017.
Cloppenburg (DE)
25 juni 2017

1 th. EXC. CAC , Beste Reu , BOB en Landessieger Bremen-Weser-Ems 2017

Mr. Pieter Burema (NL) Intermedia
Dogshow Landesgruppe Bremen Weser Ems-Cloppenburg CAC Show (DE) 24 juni 2017

1 th. EXC. CAC

Mrs. Manja Bruse (DE) Intermedia
Vdh-Annual Trophy Show te Hannover (DE) 11 juni 2017

1 ex. JCac Vdh-JBob
Titel :Annual Trophy Junior Winner Hannover 2017
En heeft nu zijn VDH Jugend Champion afgerond.

Mrs. Tanja Engel (DE) Junior
Internationale Dogshow Hannover (DE) 10 juni 2017

1 ex. JCac Vdh, Beste jeugdhond, Beste reu en Bob
Titel :Vdh Sieger Hannover 2017
Titel :Vdh Jugend Sieger Hannover 2017

Mr.Herbert J. Heim (DE) Junior
Internationale CAC Show K.C. Arnhem 4 juni 2017

3th Exc.

Mrs. M.Silvertand-Hazen (NL) Junior
Europasieger Dortmund (DE) 21 mei 2017

3th Exc.

Mr. Hans Almgren (S) Junior
Gemeinschafts-Ausstellung Unna (DE) 20 mei 2017

1th. JCac-Vdh , Beste Reu , BOB

Mr. Bertold Peterburs(DE) Junior
Int.Dogshow Dortmund (DE) 19 mei 2017

3 th. zg

Mrs. Maria Walter (DE) Junior
Internationale Dogshow Neumunster (DE) 14 mei 2017

Exc.2 th. Res.J-CAC-VDH

Mrs. Gabriel Runge (DE) Junior
CAC- Schau
Oer-Erkenschwick (DE)
23 april 2017

1th. Exc. JCac-Vdh ,Beste Reu, Beste Jeugd Hond, BOB 

geselecteerd bij de laatste zes van de 18 in de erering.

Mr. Istvan Csik (DE)  Junior 
CAC- Schau Oer-Erkenschwick (DE) 22 april 2017

1th. Exc. JCac-Vdh

Mrs. Monika Halmi (H) Junior 
Internationale Dogshow Goes (NL) 16 april 2017

1th Exc .JCAC / CAC / Beste Reu en BOS

Mrs.Wendy van Oosten (NL) Junior
Internationale Dogshow Goes (NL) 15 april 2017

2th Exc.

 Mr. Frank van Tatenhove (NL) Junior
Martinidogshow Groningen (NL) 4 maart 2017

1th JCAC / RCAC (achter kampioen = CAC) & Reserve beste reu!

Mr. Erwin Manders (NL)  Junior
Dogshow CAC Oer-Erkenschwick (DE) 26 februari 2017

1th JCAC /JBOB / BOS / BIS#3 jeugd

German Junior Champion VK

Mrs.Gabriele Runge (DE) Junior
Dogshow CAC  Oer-Erkenschwick (DE) 25 februari 2017 1th JCAC /JBOB /RBIS jeugd/ BIS#2 Mr. Hans Erhard Grüttner (DE) Junior 
Grote Prijs van Limburg CAC Genk (BE) 7 januari 2017 Uitmuntend 2e plaats Mr. M Teixeira Pinto (ITA) Junior
Weihnachtsausstellung OG Oldenburgerland – Grasberg (DE) 18 december 2016 BEST IN SHOW Mr.Rainer jacobs Koppelklas 18-december-2016-13
Weihnachtsausstellung OG Oldenburgerland – Grasberg (DE) 18 december 2016 BEST IN SHOW Mrs.Jos dekker Fokkersgroep
Weihnachtsausstellung OG Oldenburgerland – Grasberg (DE) 18 december 2016 Uitmuntend 1e plaats JCAC , J BOB Mr.Rainer jacobs Junior
Weihnachtsausstellung OG Oldenburgerland – Grasberg (DE) 17 december 2016 2e plaats Mrs.Jos dekker Koppelklas
Weihnachtsausstellung OG Oldenburgerland – Grasberg (DE) 17 december 2016 BEST IN SHOW Mr.Rainer jacobs Fokkersgroep
Weihnachtsausstellung OG Oldenburgerland – Grasberg (DE) 17 december 2016 2 th. ZG Mrs.Jos dekker Junior
Championship club match S.T.C.N Shih Tzu Club Nederland. 30 oktober 2016 Thrid place Koppelklas Mr. M. Russel (GB) Koppelklas
Championship club match S.T.C.N Shih Tzu Club Nederland. 30 oktober 2016 2 th. VP Mr. E. Manders (NL)  Puppy img_7588-1
 Internationale Dogshow  Zwolle (NL)  1 oktober 2016  1 th. VP , BOB & shortlisted in BIS  Puppy (41 entries)  Mrs. T.Pillement-Heijden(NL)   Puppy 1-oktober-2016-edwardamigomona-zwolle-5
 Oer-Erkenschwick (DE) CAC Dogshow  11 september 2016  1 th. VP , BOB & BIS PuppyJungsten HERBST SIEGER 2016  Mrs. Hana Ahrens (AUT)  Puppy
 European Dog Show 2016 Brussel (BE)  27 augustus 2016  1th VP (6 entries) in babyclass &European Baby winner ’16  N.Jovanovic (RS)  Baby brussel 27 augustus 2016 (18)
 Clubshow 38-ste Tibetaanse Rassenclub Belgie (BE)  20 augustus 2016  1 th. VP , BOB Baby & BISS BABYKoppel : BIS # 2Groep: : BIS # 2   Mrs. Tuula Plathan (FIN) Baby  IMG_5981-1Koppel:
Amore Big Treasure Heniwo’s
Edward Big Treasure Heniwo’s

Groep:
Its a kind of magic Dalai Shih-Tzu
Amore Big Treasure Heniwo’s
Edward Big Treasure Heniwo’s
 Gemeinschafts Ausstellung ISTC Altenkirchen (DE) 17 juli 2016  1 th. P  Mr. Peter van Baaren-Grob (NL) Baby
Clubsieger Ausstellung 2016 ISTC  Altenkirchen (DE) 16 juli 2016 1 th. VP , BOB BABYPaar Klas : BEST IN SHOW Mrs. Carola Vorderstemann (DE) Baby
Verbandssieger & CAC-Zuchtschau Oer-Erkenwschwick (DE) 3 juli 2016 A GREAT START FOR OURE HOMEBRED BABY’S1 th.BOB BABY &  BIS BABYPaar Klas : BEST IN SHOW(See picture) Mr. Dr. David Flynn (IRL)Jugde on the picture isHerr Herbert Heim (DE) Baby    3 juli 2016 (144)

 

Timo Dalai Shih-Tzu (Max)

Show Datum Uitslag Keurmeester Klasse
MARTINI DOGSHOW Groningen (NL) 1 maart 2020

1 th. Veel belovend Beste baby en Ere-ring en bij de laatste 6 in de Ere-ring !!!

mev. Astrid Lundava (EE) baby
MARTINI DOGSHOW Groningen (NL) 29 februari 2020

1 th. Veel Belovend Beste Baby , en Ere-ring

 dhr. Arne Foss (NO) baby
OG Westfalen Oer Erkenschwick(DE) 15 februari
2020

 

1 th. Veelbelovend
Beste Baby

Best in show nr 2 !!

Dhr. Laurent Heinesche (LUX) Baby  
OG Westfalen Oer Erkenschwick(DE) 16 februari
2020

1 th. Veelbelovend
Beste Baby

Best in show nr 3 !!

Mevr. Maria Thorpe (Irl) Baby
         

 

Ginger Big Treasure Heniwo’s

 
Show                              Datum Uitslag Keurmeester Klasse
Cac Cloppenburg (D) 23 september 2018

3 th. Exc

1 th. Koppelklas BIS

Mrs.Olga Sinko (SLO)

Jeugd

Cac Cloppenburg (D) 22 september 2018

3 th. Exc

2 th. Koppelklas

Mr. Stefan Sinko (SLO)

Jeugd

CAC Von Thun en-Sieger Show Hamm (D) 16 september 2018

1 th. Exc. JCaC, Beste Jeugdhond Von Thun en-Sieger

2 th. Koppelklas

Mrs. Hana Ahrens (A)

Jeugd

Herbst Sieger Show Hamm(D) 15 september 2018

1 th. Exc. JCaC , Beste Teef , Beste Jeugdhond,BOB en Herbst-JugendSiegerin

1 th. Koppelklas BIS

Mr. R. Jacobs (D)

Jeugd

MartiniDogshow Groningen (NL) 4 maart 2018

1 th Veel Belovend

Mrs. Lia v.d. Veen (NL)

Baby klas

IDS Matinidogshow (NL) 3 maart 2018

1 th Veel Belovend

Mr M. James (UK)

Baby klas

Dogshow Eindhoven (NL) 4 februari 2018

1 th. VB    Beste Baby Teef

BIS 3 babyklas

Mr. Ger Cox (IE)

Baby 

Doglive CAC Munster   (DE)                                                 20 januari           2018

 1 th. VB    Beste Baby                                                           

Fokkersgroep 1 th.
Koppelklas  2 th.

Mrs.Maria Walter   (DE)                      

Baby                                                             

 

Doglive CAC Munster (DE) 21 januari 2018

1 th. VB   Beste Baby  

BIS 1 Babyklas

Fokkersgroep 1 th.
Koppelklas 3 th.

Mr. Ozan Belkis (TR) Baby  

 

Wendy Big Treasure Heniwo’s

 
Show                              Datum Uitslag Keurmeester Klasse
CAC Dogshow VK Oer-Erkenschwick (DE) 21 augustus 2022 1 th Maria Walter (DE) Fokkersgroep
CAC Dogshow VK Oer-Erkenschwick (DE) 21 augustus 2022 2 th Maria Walter (DE) Koppelklas
CAC Dogshow VK Oer-Erkenschwick (DE) 21 augustus 2022

2 th Uitmuntend

Res. CAC

Wordt een volle CAC. Nu Duits VK Kampioen

Csaba Zsolt Lokodi (RO) Kampioen
VerbandSieger Dogshow VK Oer-Erkenschwick (DE) 20 augustus 2022 1 th Csaba Zsolt Lokodi (RO) Fokkersgroep
VerbandSieger Dogshow VK Oer-Erkenschwick (DE) 20 augustus 2022 3 th Csaba Zsolt Lokodi (RO) Koppelklas
VerbandSieger Dogshow VK Oer-Erkenschwick (DE) 20 augustus 2022

2 th Uitmuntend

Res. CAC

Maria Walter (DE) Kampioen
Fruhjarssieger
Dortmund (DE)
29 mei 2022 2 th Uitmuntend Res CAC Mevr. Angelika Trux (DE) Champion 
Vdh Europasieger Dogshow Dortmund (DE) 28 mei 2022 3 th Uitmuntend Dhr Michael Leonard (IRL) Champion 
Internationale Dogshow Lingen (DE) 14 mei 2022 2 th. Uitmuntend Res. CAC mevr Karin Voye (DE) Champion 
Kassel (DE) Internationale 5 december 2021 Uitmuntend 3th. Mevr. Linda Reinelt-Gebauer (DE) Champion 
Kassel (DE) Internationale 4 december 2021 Uitmuntend 3th. Mevr. Sabine Rauhut (DE) Champion 
Dogshow Oer-Erkenschwick (D) 19 september 2021 1 th. Uitmuntend
Beste Teef
BOB
DHR. Guido Schafer (D) Openklas 
MARTINI DOGSHOW Groningen (NL) 1 maart 2020 2 th. Uitmuntend mev. Astrid Lundava (EE) Tussenklas
MARTINI DOGSHOW Groningen (NL) 29 februari 2020 2 th. Uitmuntend Res. CACIB dhr. Arne Foss (NO) Tussenklas
OG Westfalen Oer Erkenschwick(DE) 16 februari 2020 1Uitmuntend CAC VK – VDH Mevr. Maria Thorpe (Irl) Tussen klas
OG Westfalen Oer Erkenschwick(DE) 15 februari 2020 1 zg Dhr. Laurent Heinesche (LUX) Tussen klas
CAC AdventSiegerschau keulen (DE) 1 december 2019 1 th. Uitmuntend CAC VHD , Beste Teef en BOS en Advent-Siegerin 2019 Mevrouw Manja Bruse (DE) Tussen klasse
CAC Gemeinschaftsschau Keulen (DE) 30 november 2019 1 th. Uitmuntend CAC VDH De Heer Jens Bruse (DE) Tussen klasse
Bundessieger Ausstellung  13 oktober 2019 4 th Uitmuntend Dhr. Dusan Paunavic Intermedia
Herbstsieger ausstellung  11 oktober 2019

3 th. Uitmuntend

Dhr Igor Selimovic (HR) Intermedia
Dogshow Ahlen (DE) 15 september 2019

1 th. Zg

Dhr. Stefan Wachter (DE) Intermedia
Dogshow Ahlen (DE) 14 september 2019

1 th. Uitmuntend CAC VDH

Mev. Linda Reinelt-Gebauer (DE) Intermedia


Nationale Dogshow Hunde (DE) 4 augustus 2019

1 th. Uitmuntend

CAC-Vdh 

 Dhr. Gunther Ehrenreich (A) Intermedia 
Internationale Dogshow Hunde (DE) 3 augustus 2019

1 th. Uitmuntend

CAC-Vdh en Res. CACIB

 Mevr. Gabriel Runge (DE)

Intermedia

Benelux Winner Groningen (NL) 3 maart 2019

1 th. Uitmuntend JCAC 

Benelux-Jeugd Winster 2019

Dhr. Sebastian Harnik (PL)

Junior

Kerst Show Venray (NL) 22 december 2018

1 th. Veel Belovend Beste Puppy Teef

Mevr. E.J. Weijenborg-Weggemans(NL)

Puppy

 

IDS Maastricht (NL)  30 september 2018

1 th. Veel Belovend

Mr. Frank van Tatenhove (NL)

Baby

IDS Maastricht (NL) 29 september 2018

 1 th. Veel Belovend , BESTE Jongste Pup

Mrs. S.S. Adramitli (GR)

Baby

 

Cac Cloppenburg (D) 22 september 2018

2 th. Veel Belovend

Fokkersgroep Big Treasure Heniwo’s 1

                     Mr. Stefan Sinko (SLO)

Baby                                                               

 

Herbst Sieger Show Hamm(D) 15 september 2018

1 Veel belovend Bos Baby

 

Fokkersgroep 2 th.


Mr. R. Jacobs (D) Baby

 

Tosca Big Treasure Heniwo’s

 
Show                              Datum Uitslag Keurmeester Klasse
CAC AdventSiegerschau keulen (DE) 1 december 2019 1 th. Uitmuntend CAC VDH Mevrouw Manja Bruse (DE) Open klasse
CAC Gemeinschaftsschau Keulen (DE) 30 november 2019 1 th. Uitmuntend CAC VHD , Beste Teef en BOS De Heer Jens Bruse (DE) Open klasse
Bundessieger Ausstellung 13 oktober 2019 2 th.Uitmuntend Res.JCAC Dhr. Dusan Paunavic Junior
Herbstsieger ausstellung  11 oktober 2019 2 th.Uitmuntend Res.JCAC Dhr Igor Selimovic (HR) Junior
Dogshow Ahlen (DE) 15 september 2019 1 th. Zg Dhr. Stefan Wachter (DE) Junior
Dogshow Ahlen (DE) 14 september 2019

1 th. JCac VDH
Beste jeugd teef
Titel: Herbst-Jugendsiegering 2019

Mev. Linda Reinelt-Gebauer (DE) Junior
Nationale Dogshow Hunde (DE) 4 augustus 2019

1 th. Uitmuntend

J-Cac- Vdh

Dhr. Gunther Ehrenreich (A) Junior
Internationale Dogshow Hunde (DE) 3 augustus 2019

2 th Uitmuntend Res. J-Cac-Vdh

Mevr. Gabriel Runge (DE)

Junior

Peerd van Ome Loeks Dog Show Groningen (NL) 1 maart 2019

2 th. Uitmuntend

Dhr. Ranier jacobs (DE)

Junior

Internationale Ausstellung 18 november 2018

1th. Veel Belovend Beste Puppy teef

Luis Pinto Teixeira (P)

Puppy

Bundssieger Ausstellung 17 november 2018

1th. Veel Belovend Beste Puppy teef

Mr. David Flynn (IRL)

Puppy

Championclubmatch Shih Tzu Club Nederland 21 oktober 2018

3  th. Veel Belovend

Mr Frode Jevne (NO)

 Baby

 

Cac Cloppenburg (D) 23 september 2018

2 th. Veel Belovend

Fokkersgroep Big Treasure Heniwo’s 2

Mrs.Olga Sinko (SLO)

Baby

CAC Von Thun en-Sieger Show Hamm (D)                                               16 september 2018

1 Veel belovend BOB Baby en BIS 1

Fokkersgroep 1 th. BIS 1

  Mrs. Hana Ahrens (A)                   

Baby                                                               

 

 

Amigo from Forest Hoeve

Show Datum Uitslag Keurmeester Klasse
Doglive CAC Munster   (DE)           21 januari 2018

2 th Exc. Res. CAC

Fokkersgroep 1 th.

Mr. Ozan Belkis (TR) Champion 
Doglive CAC Munster   (DE)          

20 januari 2018

        

1 th. Exc. CAC

Fokkersgroep 1th.

Mrs.Maria Walter   (DE)     Champion 
KCM clubmatch STCN 29 oktober 2017 1 th. EXC Mr. Hans Hilverda (NL) Champion
Hanzeshow Zwolle (NL) 8 oktober 2017 1 th. EXC. Res CAC , Res CACIB Dhr. Pieter Burema (NL) Champion
Ijsselshow  Zwolle (NL) 7 oktober 2017

1 th. EXC. Beste Reu , CAC , BOB CACIB

En heeft hiermee zijn
Nederlands Kampioenschap afgerond.

Mrs. Wil Schrander (NL) Champion 
KC Nijmegen (NL) 18 juni 2017

1 th. Beste Reu , BOB en BIG 3

Mrs. Dinanda Mensink (NL) Champion
CAC- Schau 
Oer-Erkenschwick (DE)
23 april 2017

1th. Exc. Cac-Vdh

Hij is nu VK-Duits Kampioen !

Mr. Istvan Csik(DE) Open class
CAC- Schau Oer-Erkenschwick (DE) 22 april 2017 2th. Exc. Res.Cac-Vdh Mrs. Monika Halmi (H) Open class
CAC- Ausstellung ISTC in Hennef (DE) 17 april 2017

1th Exc. CAC -VDH Beste Reu en BOB

Hij is nu,

VDH Duits Kampioen !

ISTC Duits Kampioen !

Mrs.Bozena Ovesna (CZ) Open class 
Internationale Dogshow Goes (NL) 15 april 2017 1th Exc. CAC / CACIB Beste Reu en BOS Mr. Frank van Tatenhove (NL) Open class 
Martinidogshow Groningen (NL) 4 maart 2017 1 th Mr. Erwin Manders (NL) Open class 
Dogshow CAC Oer-Erkenschwick (DE) 26 februari 2017 1th Mrs.Gabriele Runge (DE) Open class
Dogshow CAC Oer-Erkenschwick (DE) 25 februari 2017 1th CAC Mr. Hans Erhard Grüttner (DE) Open class
Dogshow Bleiswijk (NL) 6 november 2016 1 th. Exc. Mr. H. O’Donoghue (IRL) Intermedia
Dogshow Bleiswijk (NL) 5 november 2016 1 th. Exc. Res.CAC/Res.CACIB Mr. D. Spruyt (BE) Intermedia
Championship club match S.T.C.N Shih Tzu Club Nederland. 30 oktober 2016 1 th. Exc Mr. M. Russel (GB) Intermedia img_7688-1
 Internationale Dogshow  Zwolle (NL)  1 oktober 2016   th. Exc  Mrs. T.Pillement-Heijden(NL)  Intermedia 1-oktober-2016-edwardamigomona-zwolle-8
Rotterdam Dogshow (NL) 4 september 2016 1 th. Exc /Res.CACIB Mrs. Dagmar Klein (RO) Intermediarotterdam 4 september 2016 (140)
Rotterdam Dogshow (NL) 3 september 2016 1 th. Exc. Mrs. Krystyna Opara (PL) Intermedia
European Dog Show 2016 Brussel (BE) 27 augustus 2016 EXC. N.Jovanovic (RS)  Intermedia
 Clubshow 38-ste Tibetaanse Rassenclub Belgie (BE)  20 augustus 2016

1 th EXC, CAC/ BOB /          BISS # 3

TRC Club Jeugdkampioen 2015

 Mrs. Tuula Plathan (FIN)  IntermediaIMG_5901-1IMG_6009-1
 Sint-Romboutscup Mechelen (BE)  13 augustus 2016  1 th. EXC  Mrs. Eva de Winne (BE)  Intermedia
 Nationale Dogshow CAC Bremen (DE)  31 juli 2016  1 th. CAC-VDH CAC  Mrs. Eilish Neally (IRL)  Intermedia
 Internationale Dogshow CACIB Bremen (DE)  30 juli 2016  Res. CAC- Res. VDH CAC  Mrs. Gabriele Runge (DE)  Intermedia
 Gemeinschafts Ausstellung ISTC Altenkirchen (DE)  17 juli 2016  1 th. CAC-VDH CAC  Mr. Peter van Baaren-Grob (NL)  Intermedia
Clubsieger Ausstellung 2016 ISTC  Altenkirchen (DE) 16 juli 2016

1 th. CAC-VDH CAC ,Best Male , BOB ,

Clubsieger 20161 th .Best in the black / white class

Mrs. Carola Vorderstemann (DE)  IntermediaISTC 16 juli 2016 FB (11)
Verbandssieger & CAC-Zuchtschau Oer-Erkenwschwick (DE) 3 juli 2016 2 th. Exc. R.CAC Mr. Dr. David Flynn (IRL)  Intermedia
Verbandssieger & CAC-Zuchtschau Oer-Erkenwschwick (DE) 2 juli 2016 2 th. Exc. R.CAC  Mrs. L. Mills (IRL)  Intermedia
EGCN kampioenschapsclubmatch (NL) 26 juni 2016 1 th Exc. Mrs. Jos Dekker (NL) Intermedia
Meierij Show (NL) 19 juni 2016 1th Exc. RES.CAC and RES.CACIB Mr. D. Spruyt (BE) Intermedia Meierijshow 19 juni 2016 (3)
Outdoor Uden (NL) 18 juni 2016 1th Exc. Mrs. W. Weijmans (NL) Intermedia
Clubmatch Noviomagum Nijmegen en omstreken  12 juni 2016  1e , BOS Mrs.T.Pillement-Heijden(NL)  Intermedia
57e Int. Dogshow De Baronie (NL) 5 juni 2016 1e Exc. Res.CAC , Res. CACIB Mrs.I. Zwaartman-Pinster (NL) Intermedia
39e Int.Dogshow der Zuiderkempen te Lommel (BE) 4 juni 2016 1e Exc. CAC, BOS Mrs.L.Reinelt-Gebauer (DE) Intermedia
 Landessieger- Ausstellung Bremen-Weser Ems 2016  29 mei 2016  1 Exc.Jgd Cac-Vdh  Mrs.Phyllis Poduschka-Aigner (AT)  Junior
 Landessieger- Ausstellung Bremen-Weser Ems 2016  28 mei 2016

 1 Exc.Jgd Cac-Vdh

Landesjugendsieger Bremen-Weser-Ems 2016

 Mrs.Gunilla Kühni-Stenberg (CH)  Junior
 Nationale Rassehunde-Ausstellung Saarbrucken 2016 16 mei 2016  1e exc. CAC VDH  Mrs. Manja Bruse (DE) Intermedia
 Intern.Rassehunde-Ausstellung Saarbrucken 2016 15 mei 2016

 1e exc. CACIB – CAC VDH

Saarlandsieger 2016

 Mr. Jens Bruse (DE) Intermedia saarbrucken 16 mei 2016 (77)
37 e Kvn show der Hopstreek Wieze Belgium 14 mei 2016 1e EXC  BOS Jeugd en Hopprins Mrs. Haapaniemi ,Elina (Fin ) Junior
VDH-Internationale Ausstellung Dorthmund (DE) 7 mei 2016

1th EXChe is now:

VDH Junior Champion !

VDH-Fruhjahrs-Jugendsieger 2016

Mrs.Martha Heine(DE) Junior
VDH-Europasieger Dorthmund (DE) 6 mei2016 3 th EXC Mr.Dusan Paunovic(SR) Junior
International Dogshow Lingen (DE) 23 april 2016 1 EXC. Jug.CAC.VDH-VDH J.CAC ISTCBest Young Dog and BOB Mrs Karin Voye (D) Junior lingen 23 april 2016 (109)
Clubmatch Shih-Tzu Club Nederland 17 april 2016 SHIH TZU OF THE YEAR                         2015 Mr. Frank van Tatenhove (NL) Election “Shih Tzu 2015” MALES clubdag STCN 17 april 2016 (199)
Internationale dogshow Antwerpen , Belgium 16 april 2016 2 th EXC Mr.Van Raamsdonk (BE) Junior
DAY 2:CAC-Gemeinschaftsschau Langerwehe (DE) 10 april 2016 1e. Exc CAC VDH-CAC Mrs. Maria Walter (DE) Intermedia
CAC-Gemeinschaftsschau Langerwehe (DE) 9 april 2016 1e. Exc CAC VDH-CAC Mrs. Heather Cox (IRL) Intermedia
National dogshow Genk Belgium 2 April 2016 2 th EXC MRS E.Chwalibog (Poland) Junior
Community Dog Show ISTC, Etzbach , Germany(Easter Monday) 27 March 2016 1 th EXC CAC-VDH , CAC-ISTCBOS Mrs. H. Assenmacher-Feyel (D)  Intermedia
Community Dog Show ISTC, Etzbach , Germany(First Easterday) 26 March 2016 1 th EXC CAC-VDH Mr.B.Petersburs (D) Intermedia
Toydogshow Oer-Erkenswick Germany 21 februari 2016

1 th EXC JCAC-VDH / JCAC-VK and BIS JUNIOR # 1 (12 juniors)

German Junior Champion VK

Mrs. Linda Reinelt-Gebauer (D) Junior
Toydogshow Oer-Erkenswick Germany 20 februari 2016 1 th EXC JCAC-VDH/JCAC-VK Mr. Guenther Ehrenreich (A) Junior 22 februari 2016 (7)
Brabants Rashonden festival Holland 13 februari 2016 1th EXC ,BIS (Best Male) , BOB (Best of Breed) G. Cox (IRL) Junior
International Dog Show Mouscron Belgium 31 januari 2016  2 nd EXC A.Gregoire (B)  Junior
International Dog Show Schaal der Kempen 10 januari 2016  1th Exc, JCAC & BEST JUNIOR & BOS J.Liimatainen (FI)  Junior
Toydogshow Grasberg Germany 20 december 2015. 1TH EXC JCAC-VDH / JCAC-VK /BOB JUNIORBIS JUNIOR #4 B.Petersburs (D) Junior
Toydogshow Grasberg Germany 19 december 2015.

1TH EXC JCAC-VDH / JCAC-VK /BOB JUNIORBIS JUNIOR #4

Deutscher Jugendchampion- Club ISTC

I.Urschitz  (AU) Junior IMG_7827
International dogshow Amsterdam Winner Holland 12 december 2015. 3nd EXC J. Zijlmans (NL) Junior
Clubmatch Noorder Kynologen Club Holland 6 december 2015. 1TH EXC J. Hiddes(NL) Junior
Toydogshow Seevetal-Hittfeld 21 november 2015. 1TH EXC JCAC-VDH / JCAC-ISTC /BOB JUNIORBIS JUNIOR / Adventjugendsieger W.Holtorf (D) Junior
International dogshow  Bleiswijk Holland 8 november 2015. 1TH EXC JCAC / RCAC C. Peterson (SE) Junior
International dogshow  Bleiswijk Holland 7 november 2015.

1TH EXC JCAC

DUTCH JUNIOR CHAMPION

G. Veiga (PT) Junior
Championclubmatch S.T.C.N. 25 oktober 2015. 1TH EXC JCAC H. Hoenderken (NL) Junior IMG_2166
International dogshow Bundesieger Dortmund Germany 18 oktober 2015. VG S.Seymor (GB) Junior
Toydogshow Unna 17 oktober 2015. 1TH EXC JCAC-VDH / JCAC-ISTC I.Sil; (EST) Junior
International dogshow  Zwolle  Holland 4 oktober 2015. 2nd EXC T.Rohlin (SE) Junior
International dogshow  Zwolle  Holland 3 oktober 2015. 1TH EXC JCAC B. Bear (IER) Junior
International dogshow Maastricht Holland 27 september 2015 2nd EXC V.Klucniece (LV) Junior
International dogshow Maastricht Holland 26 september 2015 2nd VG R.Lysaard (NO) Junior
Tibetan dog specialty Belgium 5 september 2015 2nd VG N.Deschuymere (BE) Junior
Kynospirit clubshow Holland 16 augustus 2015. 1TH EXC C. de Boer (NL) Junior
National dogshow Bremen Germany 2 augustus 2015. 2nd P M. Walter (D) Puppy
International dogshow  Bremen Germany 1 augustus 2015. 1TH VP BOS PUPPY L. Mills (IRL) puppy
Clubsieger show ISTC 19 juli 2015. 2nd VP V.Grogan ( GB) Puppy
Clubsieger show ISTC 18 juli 2015. 2nd VP G. Godwin(GB) Puppy
Championclubmatch STVC 21 juni 2015. 1TH VP BOS BABY I. Zwaartman-Pinster (NL) Baby Foto540-VCE7JZXP
STCN Clubday 19 april 2015. 1TH VP BOS BABY B. Sluiter (NL) Baby
STVC Familyday 15 maart 2015. 1TH VP BOB BABY P. Runderkamp(NL) Baby